Mycí stroj Comac C při mytí ve skladu

Skvělé výsledky mytí podlah ve skladu

Klient se potýkal s problematickým úklidem podlah ve skladovacích prostorech firmy a poptával u nás vhodné technické řešení. Představili jsme stroj z nové generace mycích strojů řady C od firmy Comac, který dosahuje vynikajících výsledků čištění.

Už po prvním projetí strojem se střední rychlostí jsme zaznamenali naprosto jedinečný výsledek. Efekt čištění a kontrast mezi mytou a původně znečištěnou plochou byl ihned patrný. Za strojem bylo ihned sucho, což je patrné na obrázcích níže. Pokud se podlaha leskne, tak se jedná o vymytou plochu, nikoliv vodu.

Protože se na podlaze vyskytuje mnoho mechanických nečistot, nabízela se varianta válcového stroje. I z toho důvodu jsme zvolili mycí stroj Comac C 85 B, který je opatřen náběhovou lištou. Dokázala zachytit jak igelitové a papírové zbytky od obalů, tak velké množství paletových úlomků různé velikosti. Pro všechny přítomné bylo překvapující, kolik nečistot dokázala náběhová lišta zachytit.

Jsme toho názoru, že při běžném výskytu mechanických nečistot dokáže náběhová lišta významně usnadnit práci obsluze stroje a významně redukuje problém se zachytáváním nečistot pod zadní lištou. Nečistoty byly nashromážděny i ve filtru na hrubé nečistoty. Po necelých 10 minutách provozu se naplnil tak, jak je patrné z fotografie níže.

Je až neuvěřitelné, kolik nečistot filtr zachytil na takto znečištěné ploše. Výrazně se tak snižuje riziko ucpávání výpustní hadice nádrže na znečištěný roztok. Velikost zachycených mechanických částic pak ukazuje na dobrou průchodnost a velký průměr sací hadice.

Stroj se může pochlubit i snadným otáčením. Vyzkoušeli si jej i někteří z přítomných a jedním z velkých překvapení bylo právě otáčení stroje v zatáčkách. Bylo velmi snadné, protože se otáčí takřka na místě. Rovněž bylo oceněno jednoduché provedení verze Essential a naprostá srozumitelnost a jednoznačnost při obsluze stroje. Ovládání je zajištěno jednoduchým otočným tlačítkem s volbou programů, nastavením vody, přítlaku kartáčů, třemi volitelnými rychlostmi stroje, zapínáním a vypínáním stroje.

Údržba stroje je též jednoduchá – snadné snímání a čištění zadní lišty, vyjmutí filtru hrubých nečistot a jednoduchý přístup ke kartáčům, jejich snímání a nasazování zpět.

O dalších uživatelských výhodách se dočtete v článku: Mimořádná akce na mycí stroje řady C do 31.12.2022.

Získejte kapacitně nejvýkonnější stroje v našem portfoliu za mimořádné ceny a podmínky až do 31. 12. 2022!

Podobné příspěvky