Mycí podlahové stroje se sedící obsluhou poskytují komfortní systém mytí podlah pro velké prostory. Podlahy jsou po projetí perfektně čisté a suché (výkonné sací motory). Vybrat vhodný mycí stroj je díky velké nabídce na trhu poměrně složité. Doporučujeme proto zvážit mnoho faktorů a přečíst článek – Co zohlednit při výběru podlahového mycího stroje. Jaké jsou provozní zkušenosti z praxe? Dočtete se v článku: Provozní zkušenosti s posedovými mycími stroji. Od 1. července 2022 jsme zvýšili limit minimální objednávky bez dopravného na 4.500 Kč.

Innova – jednoduché mycí stroje

Oblíbené jednoduché mycí stroje (24 V), které jsou díky svým malým rozměrům velmi praktické pro úklid členitých prostor. Vyráběny s důrazem na poměr cena/pracovní výkon. Vhodné na čištění většiny tvrdých, středně znečištěných povrchů v průmyslu, logistických centrech, veřejném sektoru apod. Baterie vydrží na jedno nabití cca 4 hodiny provozu.

Optima a Ultra – pokročilé podlahové mycí stroje

Pokročilé (24 V) posedové mycí stroje s komfortní sedačkou, automatickými funkcemi a moderní řídící elektronikou. Díky dvěma sacím motorům zvládnou i náročnější provozy s výskytem hrubších nečistot a větší přítlak kartáčů zajistí kvalitní mytí i při znečištění tuky a nebo průmyslovými emulzemi. Velkokapacitní 400Ah baterie zajistí dobu provozu min. 6  hodin.

Stroje této řady jsou ideální pro čištění rozsáhlých ploch obchodních center, průmyslových hal nebo skladů, kde svou dobou pojezdu vyplní prakticky celou 8h směnu jednoho pracovníka.

Řada C – špičkové posedové stroje

Špičkové 36V posedové stroje, vybavené mnoha pokročilými funkcemi, s maximálním komfortem obsluhy a životností. Obvykle se používají v průmyslu nebo ve veřejném sektoru v místech, kde je kladen maximální důraz na kvalitu čištění, komfort obsluhy, ekonomiku provozu a ekologickou odpovědnost.  

Baterie u strojů C85 a C100 vystačí cca na 5 hodin provozu, u stroje C130 BS až 6 hodin. Největší mycí stroj Comac C130 BS je špičkovým a unikátním výrobkem, který obstojí i ve velmi náročných podmínkách.

>> Půjčovna mycích strojů

Pár slov o výrobci Comac

Společnost Comac z Itálie je renomovaným výrobcem podlahových mycích strojů s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Jsme dovozci těchto strojů do ČR a díky spolupráci, která trvá již přes 25 let, máme navázané obchodní a přátelské vztahy, které umožňují promptně reagovat ohledně dodávek, reklamací apod. Jejich produkty jsou známé pro svou vysokou kvalitu, spolehlivost a inovativní technologie. Díky neustálému vývoji a investicím do výzkumu a vývoje Comac zůstává předním lídrem na trhu s podlahovými mycími stroji.

Při výběru podlahového mycího stroje Comac vám rádi poradíme a pomůžeme najít ten nejvhodnější model pro vaše potřeby.