Jednokotoučové čisticí stroje představují ideální volbu v případě čištění tvrdých i kobercových podlahových krytin. Z příslušenství si můžete vybrat podlahové pady pro různé typy podlah a způsoby čištění. V článku Jednokotoučové mycí stroje – typy, základní čištění naleznete základní informace o jednokotoučových strojích, členění a způsoby použití.

Svými uživatelskými výhodami jsou ojedinělé orbitální mycí stroje. Oproti klasickým jednokotoučovým strojům jsou velice snadno ovladatelné. Díky tomu, že mají postranní kolečka a nastavitelnou rukojeť, tak lze snadno uklízet i pod regály, nábytkem, což by s klasickým strojem možné nebylo. Více o nich se dočtete v článku – Výjimečné vlastnosti orbitálních strojů. Poslední novinkou v našem sortimentu je orbitální mycí stroj TFO 43.

TX 43

TX 43 2100

Jednokotoučový stroj
na těžší úkony

Detail

Mytí oken, schodů a rohů

Praktické mycí stroje pro čištění hůře dostupných míst jako jsou schody, podlahy pod stoly a nábytkem, rohy. Jsou velmi malé a jednoduše ovladatelné. BrushBoy Plus a Orbot Micro jsou 2-kotoučové čisticí stroje s vyměnitelnou teleskopickou rukojetí. Mi-TOR Orbital dokáže hloubkově vyčistit i velmi znečištěné podlahy pomocí vibrací a orbitálnímu pohybu. Moto Scrubber lze díky vodotěsnosti použít i v bazénech s vodou.

Můžeme vám poradit? Zavolejte nám nebo napište.