Orbitální mycí stroj TOR 43 EXTRA

Snadné mytí i těch nejhlubších nečistot

V kuchyňské části nemocnice se potýkali s hloubkovými nečistotami u podlahy, které byly velmi obtížné na umytí. Zkoušeli jsme více typů úklidové techniky, až jsme našli to pravé efektivní řešení.

Po prvotní prohlídce objektu byl použit klasický mycí automat, u kterého však nebylo dosaženo optimálních výsledků. Dlažba se jevila jako typ Taurus, se kterým máme dlouholeté zkušenosti. Jednalo se o bezpečnostní dlažbu (R11), která na první pohled vypadala jako klasická slinutá dlažba, ale při bližším doteku byl povrch této dlažby jemně drsný, což mělo za následek to, že se v ní velmi dobře držely nečistoty.

Prvotními řešeními jsme nedocílili kýženého efektu. Zásaditá i kyselá chemie neměla na výsledek vliv. Nakonec jsme vyzkoušeli náš nejtěžší orbitální stroj TOR 43 EXTRA. V kombinaci s kyselou chemií se výsledek dostavil a dlažbu se dle fotografií níže podařilo zdárně vyčistit.

Mycí stroj Versa 55 BT jsme pak použili pro odsávání uvolněných nečistot. Práce s ním je velice snadná a rychlá. Podlaha byla ihned suchá a pochozí.

Doposud tento zákazník čistil podlahu v kuchyni ručně, proto velmi přivítal námi nabízené řešení a orbitální stroj zakoupil. Výrazně se mu úklid této podlahy usnadní a zrychlí. Orbitální mycí stroj TOR 43 EXTRA je opravdu velkým pomocníkem pro takové nečistoty. Vzniklé vibrace uvolní i odolnou špínu.

Orbitální stroj TOR 43 EXTRA

Jednokotoučový stroj, který je určen pro hloubkové čištění podlah. Efektivní a snadné mytí i při pohybu vzad.

  • Orbitální způsob čištění = snížení spotřeby vody a energie
  • Velice snadná práce oproti klasickému jednokotoučovému stroji.
  • Vhodný pro všechny druhy podlah.
  • Ergonomická rukojeť se přizpůsobí obsluze.
  • Postranní kolečka pro lepší stabilitu.
Jednokotoučový stroj TOR 43 EXTRA
Jednokotoučový stroj TOR 43 EXTRA

Zajímá vás více informací o TOR 43 EXTRA? Technické parametry a video naleznete na našem webu:

Podobné příspěvky