Zametání podlah může být časově náročný úkol. S našimi zametacími stroji se ale můžete spolehnout na rychlý a efektivní výkon. Nabízíme širokou škálu mechanických, bateriových a benzínových zametacích strojů a to jak ručně vedených, tak posedových. Tyto stroje jsou vhodné pro různé druhy podlah a prostředí (venkovní plochy – parkoviště, chodníky a terasy; vnitřní plochy – sklady, výrobní prostory, krytá parkoviště).

Jsou kompaktní, snadno ovladatelné a vybavené speciálními kartáči pro důkladné zametání hrubých (listí, větve), ale i jemných nečistot, jako jsou prach, písek a drobné odpadky. Ergonomická rukojeť umožňuje pohodlné ovládání a snadné manévrování. Díky robustní konstrukci stroje odolají nárazům.

Ručně vedené zametací stroje

Mechanické i bateriové ručně vedené zametací stroje jsou vhodné všude tam, kde je potřeba operativně zametat podlahy. Používají se jak na venkovních plochách k zametání listí, tak ve skladech a halách k odstraňování jemnějších nečistot – případová studie.

Zametací stroje se sedící obsluhou

Posedové zametací stroje nabízí daleko větší komfort pro obsluhu a současně vyšší účinek zametání. V nedávné době prošly modernizací, díky čemuž jsou stroje vybaveny LED svítidly, speciálním kartáčovým systémem, dotykovým ovládacím panelem. Jsou k dispozici v bateriové i benzínové verzi.

Můžeme vám poradit?

Zavolejte na zákaznickou linku:
 +420 731 632 818

Napište na email:
info@ecomachines