Roboti představují budoucnost úklidu a již nyní začínají být používáni v provozu. Díky pokročilým technologiím a inteligentnímu programování se tyto stroje samostatně pohybují po podlaze. Dokonale ji vyčistí bez zbytečné námahy a výrazně zvýší produktivitu práce. Čidla umožňují detekovat překážky na podlaze a provoz robota se tak přizpůsobí daným podmínkám.

Wetrok Marvin

Robot Marvin je hybridním řešením 2v1. Lze jej používat jako robota, ale také jako klasický podlahový mycí stroj, což umožňuje ještě větší funkčnost a variabilitu. Marvin se tak přizpůsobí jednotlivým úklidovým procesům. Více o Marvinovi v článku – Marvin: nový robotický mycí automat. Kontaktujte nás, předvedeme jej zdarma!

Comac SELF.Y

I společnost Comac představila svého prvního robota SELF.Y. S pracovní šířkou 550 mm a nádrží o objemu 50 litrů snadno uklidíte i členité prostory a nemusíte se o nic starat. K obsluze nepotřebujete žádné znalosti kódování, ovládání je velice intuitivní. Robot pouze zapnete, nastavíte a necháte jej uklízet za vás. Brzy v prodeji! Více o SELF.Y v článku – Robotický mycí stroj je budoucností úklidu.