Extraktory umožňují hloubkové čištění koberců, čalounění. Voda je s čisticím prostředkem na ošetřovaný povrch aplikovaná postřikem a následně pomocí výkonného sacího motoru odsáta včetně veškerých nečistot. Po čištění jsou povrchy téměř suché.

Extraktory s krátkou dobou schnutí

Kobercové plochy a čalounění jsou díky extraktorům řady Sabrina suché do 1 hodiny. Profesionální extraktor Sabrina je vhodný i na tvrdé podlahy, Sabrina Hot lze ihned používat (okamžitý ohřev vody), Sabrina Maxi dosahuje vynikajících výsledků (vysoký sací výkon).

Tiché čištění velkých kobercových ploch

Extraktory řady Charis (Charis One, Charis Dual) a Elite-Silent jsou neskutečně tiché, což umožňuje čištění koberců i během pracovního dne. Koberec může být suchý už za 1 hodinu (3-stupňový sací motor).

Kompaktní extraktory na čištění koberců a čalounění

Pro menší až středně velké plochy doporučujeme kompaktní extraktor SPX 11.

Parní čištění povrchů i podlah

Čištění pomocí páry je velmi efektivní. Po nahřátí vody na 150 oC lze parním čističem Calorvac DS8 důkladně umýt podlahy i povrchy (stěny, okna, zrcadla, pisoáry apod.) a následně veškeré nečistoty odsát. Tento způsob čištění je i ekologický, protože se nemusí používat žádný čisticí prostředek a je vhodný tam, kde nelze chemii aplikovat.

Můžeme vám poradit? Zavolejte nám nebo napište.