Mycí stroje s chodící obsluhou Wetrok jsou ideálním řešením pro mytí znečištěných podlah malých až středně velkých ploch. Po projetí jsou podlahy perfektně suché pro okamžité používání (výkonné sací motory). Vynikají svou odolností (pevný polyethylen), jednoduchým používáním (přednastavené mycí programy) a nenáročnou údržbou (žlutě značené body údržby). Vhodné i do těžkých podmínek v průmyslu. Vybrat vhodný mycí stroj je díky velké nabídce na trhu poměrně složité. Doporučujeme proto zvážit mnoho faktorů a přečíst článek – Co zohlednit při výběru podlahového mycího stroje. Od 1. července 2022 jsme zvýšili limit minimální objednávky bez dopravného na 4.500 Kč.

Discomatic, Esprit – kompaktní bateriové mycí stroje

Podlahové mycí stroje značky řady Discomatic jsou vybaveny unikátními LiFePo4 bateriemi, které vydrží po celou dobu životnosti stroje a mají velmi mnoho výhod. U strojů Bolero lze vyměnit nádrže 10 a 20 l a získat verzi Bolero 10 nebo Bolero 20.

Duomatic Intense a Endurer

Čisticí stroje Duomatic Intense i Endurer jsou vhodné pro středně velké až velké plochy. Díky objemu nádrže 80 litrů lze mycí stroje řady Endurer, Duomatic Endurer 60 a Duomatic Endurer 75, používat najednou bez časových prodlev.

Duomatic Impulse – vysoký hygienický standard

Řada strojů ImpulseDuomatic Impulse 50 a Duomatic Impulse 60 je vynikající pro prostředí s vysokými hygienickými nároky (nemocnice, domovy důchodců apod.), pro které je speciálně vyvinuta. Stroje jsou vybaveny integrovanými HEPA filtry, technologií Power Whirl (okamžitě suché podlahy) a díky kompaktním rozměrům snadněji uklidíte i velmi členité prostory.

>> E-shop
>> Bazar mycích strojů
>> Půjčovna mycích strojů

Můžeme vám poradit? Zavolejte nám nebo napište.