Potřebujete servis?
 +420 602 779 753

Pro veškeré podlahové mycí stroje a techniku poskytujeme záruční a pozáruční servis obvykle do 24 hodin. Naše servisní střediska jsou rozmístěna po celé České republice, což nám umožňuje rychle reagovat na vaše potřeby bez ohledu na umístění. Servisní tým je složen z vysoce vyškolených techniků, kteří mají bohaté zkušenosti s opravami a údržbou podlahových mycích strojů. Navíc spolupracujeme s externími servisními středisky.

Specializujeme se na renomované značky, jako jsou Comac, Wetrok, TMB, Santoemma a další, se kterými máme dlouhodobé zkušenosti. Tím, že jsme v přímém kontaktu s výrobci, dokážeme rychle zareagovat i na nevšední problémy, které s nimi zkonzultujeme.

Jednou z našich klíčových výhod je dostupnost náhradních dílů, které jsou ve většině případů skladem. Máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, což nám umožňuje rychle provádět opravy, minimalizovat časové ztráty a související náklady v důsledku pracovních prostojů.

Servisní práce provádíme v běžných případech přímo u zákazníka. To znamená, že nemusíte trávit čas a úsilí přepravou zařízení do servisního střediska. Naopak, my přijdeme k vám a zajistíme všechny potřebné úkony na místě. Pokud je potřeba větší servisní úkon, úklidovou techniku prohlédneme a opravíme u nás. V případě delší absence stroje v provozu, je možné zapůjčit náhradní úklidovou techniku.

Servis posoudíme i z hlediska financí tak, aby byl pro vás co nejpřívětivější. Kromě toho, nabízíme novým i stávajícím klientům preventivní systém prohlídek, který velice doporučujeme. Předejde se tak zásadnějším servisním opravám a ve výsledku ušetří. Nezřídka se stává, že dojedeme k úklidové technice ve stavu, kde je patrné, že není prováděna ani základní údržba. Se servisem úzce souvisí i poradenství a školení, proto můžeme v případě nového personálu obsluhu opět zdarma proškolit.

Potřebujete servis?

Zavolejte servisního technika:
 +420 602 779 753

Napište na email:
info@ecomachines