Podlahový mycí stroj Comac C 85 B

Mimořádná akce na mycí stroje řady C do 31.12.2022

Až do 31. prosince 2022 máte jedinečnou možnost zakoupení strojů C75 B a C 85 B z nové moderní řady C posedových mycích strojů Comac za mimořádně výhodných podmínek. Nechte si předvést stroj C 85 B zdarma! Právě jsme jej naskladnili a jsme připraveni vás kdykoliv navštívit a předvést jej přímo na objektu.

Uživatelské výhody strojů

Sací výkon

Při maximálním průtoku vody a maximální rychlosti stroje je jeden sací motor (standardní výbava) schopen odsávat veškeré uvolněné nečistoty. Po projetí stroje tak zůstává za strojem suchá podlaha. Za příplatek je možno stroj vybavit i druhým sacím motorem.

Náběhová lišta

Náběhová lišta je umístěná před diskovými kartáči a zachytává poměrně značné množství běžných mechanických nečistot, které se vyskytují při úklidu na podlahách. Významně redukuje posun těchto mechanických nečistot pod lištu mycího stroje, které potom znehodnocují celkový výsledek čištění. Díky této náběhové liště nemusí obsluha tak často zastavovat a odstraňovat zbytky mechanických nečistot zpod sací lišty mycího stroje = vyšší produktivita práce. Drtivá většina mechanických nečistot se „udrží“ na náběhové liště.

Při větším výskytu mechanických nečistot je samozřejmě potřeba volit jiný typ mycího stroje, tj. buď se zametací jednotkou nebo válcovými kartáči.

Čelní a zadní světla

Čelní světla mají dvojí intenzitu. Vyšší intenzita zabezpečuje skvělou viditelnost stroje, a tím přispívá bezpečnosti práce (snižuje riziko přehlédnutí stroje). I „nižší“ intenzita zabezpečuje dobrou viditelnost stroje při běžném provozu. Zadní světla svítí při běžném provozu červeným světlem a při couvání se červené světlo mění na bílé tak, aby obsluha lépe viděla.

Kryt kartáčů a ostřikové lišty

Konstrukce krytů kartáčů a ostřikových gum zabezpečuje stahování znečištěného mycího roztoku na střed, takže ani v nejprudších zatáčkách nedochází k úniku znečištěného roztoku do stran a veškerý znečištěný roztok je beze zbytku odsán sací lištou mycího stroje.

Konstrukce volantu a nastavitelná sedačka

Volant s výborným úchopem a sklonem spolu s nastavitelnou sedačkou umožňují maximální pohodlí obsluhy stroje a snižují únavu při práci.

Filtr pro zachytávání hrubých nečistot

Umožňuje zachytávání hrubých mechanických nečistot na výstupu sací hadice do nádrže na znečištěný roztok, což prakticky vylučuje problémy s ucpáváním stroje při jeho znečištění.

Nízké nároky na servis

Z hlediska servisu mají tak velké stroje poprvé bezuhlíkové, tj. bezúdržbové kartáčové motory, které díky tomu v průběhu životnosti nepotřebují pravidelný servis, čištění od uhlíkového prachu a mají vyšší účinnost. Trakční motor je také bezuhlíkový.

Elektromagnetická parkovací brzda

Díky elektromagnetické parkovací brzdě se nemůže stát, že by stroj ujel z kopce. Také se nestane ani to, že by obsluha jela se zataženou brzdou a zničila tak zadní kolo nemalé hodnoty.

Rychlost stroje řízená procesorem

Rychlost stroje je řízená procesorem a vždy odpovídá požadavkům strojníka, tj. pokud se například změní sklon podlahy, stroj si při jízdě do kopce sám „přidá plyn“ nebo naopak při jízdě z kopce automaticky přibržďuje a brání rozjetí stroje do vysoké rychlosti vlivem gravitace, což přispívá k vysoké bezpečnosti provozu.

Video: Práce mycího stroje Comac C85

Případová studie z praxe: Výjimečné výsledky mytí podlah ve skladu.

Získejte kapacitně nejvýkonnější stroje v našem portfoliu za mimořádné ceny a podmínky až do 31. 12. 2022!

Podobné příspěvky