Zametací stroj CS50 BT

Zametací stroj pomáhá s prašností u předního výrobce automotive

Úklidová společnost HM Profis se zabývá poskytováním služeb komplexní péče a servisu objektů přes 13 let. Mezi její zákazníky patří i  jeden z největších zaměstnavatelů v rámci Ústeckého kraje z oblasti automotive.

Problém: Prach se neustále usazuje na dlažbě a uskladněných předmětech

V expedičním skladu zákazníka vzniká spousta prachu na zámkové dlažbě. Ruční zametání je však velmi prašné a úklid na mokro, vzhledem k nerovnosti dlažby a mechanickým nečistotám, problematický. Byli jsme proto pozváni ke konzultaci, abychom navrhli možné řešení s prašností.

Zametací stroj odstraní prach i hrubší nečistoty

Na předváděcí akci jsme krátce představili zametací stroj Comac CS50 BT. Uklízí jedním válcovým a dvěma bočními kartáči, které snadno vyčistí i plochy podél zdí a v rozích. Díky kvalitní filtraci pohlcuje prachové částice a účinně nametá veškeré mechanické nečistoty do zásobníku stroje. Za hodinu vyčistí až 2600 m2 plochy.

Zametací stroj jsme společnosti dodali ve smluvený termín. Prach se tak už nebude usazovat na uskladněných předmětech a zlepší se i bezpečnostní podmínky pro zaměstnance (riziko vdechování prachu).

Na fotografiích můžete vidět rozdíl mezi zametenou částí a částí, která zametána nebyla.

Podobné příspěvky