Čisticí stroje představují moderní způsob mytí podlah. S jejich pomocí se zkracuje doba úklidu při současném snížení nákladů (mzdy, nižší spotřeba čisticího prostředku a míra opotřebení úklidových pomůcek). Podlahy jsou po projetí strojem perfektně čisté (kartáče) a suché (výkonné sací motory). Válcové kartáče u některých typů strojů navíc umožňují před samotným mytím zamést drobné nečistoty (cigaretové nedopalky, třísky apod.).

Vybrat vhodný mycí stroj je díky velké nabídce na trhu poměrně složité. Doporučujeme proto zvážit mnoho faktorů a přečíst článek – Co zohlednit při výběru podlahového mycího stroje. Jaké jsou provozní zkušenosti z praxe? Dočtete se v článku: Provozní zkušenosti s posedovými mycími stroji.

Limit minimální objednávky bez dopravného je 4.500 Kč.

3 roky záruka na podlahové čisticí stroje

Získejte nadstandardní záruku 2+1 rok na nově zakoupené podlahové čisticí stroje značek Comac i Wetrok za výhodných podmínek.

Novinky z blogu

Mycí stroj Willmop 35
Novinky

Willmop – stroj, který ohromí svou manévrovatelností

Pokud hledáte pomocníka, který je svými rozměry kompaktní a velmi snadno manévrovatelný, tak je čisticí stroj Willmop tou správnou volbou. Nejenže můžete držet stroj pouze jednou rukou, ale snadno umyjete i špínu podél stěn a nábytku. Unikátní způsob mytí podlah Willmop je unikátní vertikální mycí stroj, který kombinuje vysoký výkon profesionálního mycího stroje s mobilitou a…

Vibrační čisticí stroj Durodisc X
Novinky

Snadné odstraňování hloubkových nečistot i v rozích

Přinášíme vám novinku z řad jednokotoučových strojů a to vibrační čisticí stroj Durodisc X. S tímto velice jednoduše ovladatelným strojem odstraníte i ty nejhlubší nečistoty z podlahy včetně rohů a podél stěn, kde bývá umývání leckdy obtížné. Vyčistěte podlahu do hloubky Díky speciálnímu orbitálnímu pohybu stroje Durodisc X dochází k rovnoměrným vibracím s kruhovými pohyby na celé ploše padu….

Orbitální mycí stroj TOR 43 EXTRA
Případové studie

Snadné mytí i těch nejhlubších nečistot

V kuchyňské části nemocnice se potýkali s hloubkovými nečistotami u podlahy, které byly velmi obtížné na umytí. Zkoušeli jsme více typů úklidové techniky, až jsme našli to pravé efektivní řešení. Po prvotní prohlídce objektu byl použit klasický mycí automat, u kterého však nebylo dosaženo optimálních výsledků. Dlažba se jevila jako typ Taurus, se kterým máme…

Můžeme vám poradit?

Zavolejte na zákaznickou linku:
 +420 731 632 818

Napište na email:
info@ecomachines