Čisticí stroje představují moderní způsob mytí podlah. S jejich pomocí se zkracuje doba úklidu při současném snížení nákladů (mzdy, nižší spotřeba čisticího prostředku a míra opotřebení úklidových pomůcek). Podlahy jsou po projetí strojem perfektně čisté (kartáče) a suché (výkonné sací motory). Válcové kartáče u některých typů strojů navíc umožňují před samotným mytím zamést drobné nečistoty (cigaretové nedopalky, třísky apod.).

Vybrat vhodný mycí stroj je díky velké nabídce na trhu poměrně složité. Doporučujeme proto zvážit mnoho faktorů a přečíst článek – Co zohlednit při výběru podlahového mycího stroje. Jaké jsou provozní zkušenosti z praxe? Dočtete se v článku: Provozní zkušenosti s posedovými mycími stroji.

Kromě klasické koupi úklidové techniky nabízíme i krátkodobé či dlouhodobé zapůjčení.
Limit minimální objednávky bez dopravného je 4.500 Kč.

3 roky záruka na podlahové čisticí stroje

Získejte nadstandardní záruku 2+1 rok na nově zakoupené podlahové čisticí stroje značek Comac i Wetrok za výhodných podmínek.

Novinky z blogu

Santoemma Eveline
Novinky

Čisticí a dezinfekční systém Eveline

Jedinečný patentovaný systém pro úklid malých prostor pomocí jednoho univerzálního stroje – Eveline. Vhodný pro vodorovné i svislé plochy malých prostor jako jsou sociální zařízení, kuchyně, restaurace. Během několika vteřin jsou navíc povrchy suché. Čím Eveline vyniká? Tento systém je patentovaný pro hloubkové čištění a kompletní dezinfekci všech malých prostor do á 200 m2 –…

Wetrok baterie
Novinky

Průlomové baterie pro nepřekonatelnou dobu pojezdu

Nejen v oblasti úklidové techniky dochází k modernizaci a pokrokům, ale i na poli baterií dodavatelé hlásí novinky. Společnost Wetrok tak představila nové zmodernizované LiFePo4 baterie. A v čem spočívají jejich výhody? Zejména v nepřekonatelné době pojezdu. Hlavní výhody baterií Mezi hlavní výhody zmodernizovaných baterií patří: Kromě toho vydrží baterie po celou dobu životnosti stroje….

Comac Vispa EVO při umývání podlahy
Případové studie

Účinné řešení na zašlou špínou

Gymnázium se potýkalo s problémem úklidu chodeb studentských šaten. Sice před půl rokem proběhla rekonstrukce, ale novou dlažbu nebylo snadné dostatečně vyčistit. Po pár měsících provozu jevila už známky silného zamytí. Zhotovitel stavby i škola byli takřka bezradní. Doposud používali mycí stroj, který nepřinášel očekávané výsledky a dlažba nikdy nebyla dostatečně čistá, proto hledali cestu,…

Můžeme vám poradit?

Zavolejte na zákaznickou linku:
 +420 731 632 818

Napište na email:
info@ecomachines