Profesionální prachové vysavače, které v našem sortimentu naleznete, jsou určeny do menších a středně velkých prostor. Mají vynikající poměr ceny a kvality a jsou jednoduše ovladatelné. Kromě toho nabízíme i veškeré příslušenství, náhradní díly, servis do 24 hodin a poradenství.

Základní výhody těchto vysavačů si můžete přečíst v článku Výhody profesionálních prachových vysavačů.

Kartáčové prachové vysavače

Kartáčové vysavače jsou vhodné pro každodenní profesionální suché vysávání kobercových ploch. Vysavač Sebo 360 ECO disponuje 2 motory a HEPA filtrem pro zachycení maxima nečistot.

Profesionální vysavače s HEPA filtrem

Prachové vysavače této řady jsou výjimečné svým vysoce účinným filtračním systémem. Jsou velmi vhodné všude tam, kde je nutné dbát na vysoký hygienický standard – nemocnice, školy, hotely. Dlouhá přívodní šňůra a kompaktní rozměry umožňují vysávat i hůře dostupná místa. Profesionální vysavač Piccolo H14 je vybaven certifikovaným HEPA filtrem třídy H14, který zachytí až 99,99 % veškerých nečistot a virů.

Kompaktní prachové vysavače

Vysavače v této kategorii jsou velmi oblíbené pro své malé rozměry, výbornou manévrovatelnost a současně odolnost. Řada vysavačů Piccolo je, jak už název napovídá, řada kompaktních vysavačů pro členité prostory v budovách s nepřetržitým provozem.

Zádové vysavače

Vysavače na záda představují tu nejlepší volbu pro vysávání prachu a nečistot v členitých a obtížně přístupných místech. Bateriový vysavač na záda BP (na lithiové baterie) i kabelový vysavač na záda W1 je vybaven komfortním nosným rámem, který lze přizpůsobit každé obsluze.