Úklidový stroj Duplex 280i-dc
|

Ideální pomocník do menších prostor

Před nedávnem jsme rozšířili náš sortiment o univerzální řadu úklidových strojů na podlahy, které jsou vhodné jak na tvrdé podlahové krytiny, tak na koberce a to ve standardní i parní verzi. Nabízí mnoho výhod a jsou vhodné pro malé až středně velké prostory. Jeden z těchto strojů byl představen i u zákazníka.

V rámci prohlídky objektu u našeho klienta jsem předvedli poslední novinku, DUPLEX 280i-ac. Tento mycí stroj čistí v obou směrech pohybu pomocí dvou proti sobě rotujících kartáčů, které zametou i drobné nečistoty. Následně velice efektivně umyje podlahu. I když se jedná o, svými rozměry, malý stroj, dokázal si u klienta poradit i s hlubšími nečistotami viz fotografie níže.

Díky ergonomické rukojeti se s přístrojem výborně manipuluje a snadno se přizpůsobí obsluze. Stroj je navržen tak, aby bylo možné čistit plochy i podél stěn, v rozích a pod nábytkem. Kromě kabelové verze (ac) je k dispozici i verze bateriová (dc). Stroj je tudíž skvělý tam, kde je lepší manipulace bez kabelu, jako např. v uličkách vlaků, přednáškových sálů, obchodů apod.

I nás poměrně překvapilo, jak dobře DUPLEX 280i-ac dokázal veškeré nečistoty umýt, i když se jedná o nejmenší a nejméně výkonný stroj z řady. Veškeré vlastnosti a výhody těchto úklidových strojů jsme uvedli v článku: Univerzální řešení pro úklid více typů podlah.

Úklidové stroje DUPLEX

Kromě již uvedeného stroje DUPLEX 280i-ac, naleznete v našem sortimentu i další typy strojů: DUPLEX 340 a DUPLEX 420, které jsou dostupné i ve verzi parní. Stroje řady DUPLEX jsou vhodné do malých až středně velkých provozů, zejména v domovech pro seniory, zdravotnických zařízeních, menších prodejnách, v hotelech a restauracích, ale i domácnostech.

Více informací o strojích, parametrech, videa:

Podobné příspěvky