|

Univerzální řešení pro úklid více typů podlah

Málokdo má možnosti pořídit úklidovou techniku pro čištění každého typu povrchu/nečistoty, jako jsou extraktory, jednokotoučové stroje apod. V tomto případě existuje ještě jedna varianta a to univerzální typ stroje jako jsou níže zmiňované.

Řada strojů DUPLEX představuje čisticí stroje, které jsou vhodné jak pro tvrdé podlahové krytiny, tak koberce (hladkou podlahu, parkety, dřevo, vinyl, protiskluzové podlahy, vstupní rohože, Polysafe, Timbersafe, Marley, Flotex, Altro, Tarkett aj.). Čistí v obou směrech pohybu pomocí dvou proti sobě rotujících kartáčů (3 typy dle typu podlahy a míry znečištění). Žlutý kartáč je vhodný na jemné koberce, šedý na běžné povrchy a černý na velmi tvrdé podlahy.

Díky ergonomické rukojeti se s přístrojem výborně manipuluje a snadno se přizpůsobí obsluze. Stroj je navržen tak, aby bylo možné čistit plochy i podél stěn, v rozích a pod nábytkem. A teď to hlavní, existují dva typy stroje – STANDARD a STEAM (parní). Čištění párou je velice efektivní a rychlé (podlahy včetně koberců jsou velmi rychle suché).

Verze STEAM vychází ze standardního typu stroje, ale je osazen i výrobníkem páry. Získáte tak stroj 2v1, který můžete kdykoliv jednoduše změnit, z parního typu na standardní a naopak. Lze čistit jak parou, tak vodou.

Výběr vhodných typů podlah

Stroje řady DUPLEX jsou vhodné do malých až středně velkých provozů, zejména v domovech pro seniory, zdravotnických zařízeních, menších prodejnách, v hotelech a restauracích, ale i domácnostech.

V našem sortimentu naleznete 3 velikosti těchto strojů: DUPLEX 280, DUPLEX 340 a DUPLEX 420.

Kromě kabelové verze je k dispozici i verze bateriová. Stroj je tudíž skvělý tam, kde je lepší manipulace bez kabelu, jako např. v uličkách vlaků, přednáškových sálů, obchodů apod. Pro klasický úklid však doporučujeme větší typy strojů, přičemž pro hloubkové čištění je vhodný běžný stroj (typ STANDARD) a pro denní čištění i vzhledem k rychlé době schnutí parní typ stroje (STEAM).

Více informací o strojích, parametrech, videa:

Podobné příspěvky