Comac Antea při mytí podlah

Mycí stroje do moderní kanceláře

Byli jsme osloveni k návrhu vhodného mycího stroje pro nově připravované kancelářské prostory finanční společnosti. Dopředu jsme byli obeznámeni s tím, že se v podstatě jedná ještě o stavbu a na místě je kromě jiného lesklá dlažba. Které mycí stroje jsme předvedli a s jakým výsledkem?

Po zvážení všech faktorů, které nám byly při telefonické konzultaci sděleny (mycí stroj s chodící obsluhou, velikostí vhodný pro přepravu výtahem, členité prostory atd.). jsme do objektu přivezli na předvedení mycí stroje Comac Antea 50 B a Wetrok Discomatic Mambo.

Nejprve náš obchodní zástupce ukázal oba stroje ve vstupní hale budovy, kde se nacházela zmiňovaná vysoce lesklá dlažba. Výsledky byly ihned viditelné. Jelikož se předvedení zúčastnily i budoucí pracovnice obsluhy stroje, měly možnost si stroje vyzkoušet, zeptat se na vše, co je zajímalo a sdělit také své preference.

Všem přítomným se díky velmi pohodlné manipulaci a kompaktní velikosti více zamlouval Wetrok Discomatic Mambo, proto byl stroj dále předveden i v jiných částech budovy (na chodbách, v kancelářích), kde byla matná i lesklá dlažba. Jako velkou výhodu též vnímali unikátní LiFePo4 baterie a shodli se na tom, že jsou pro ně ideálním řešením. Stroj si tak může obsluha i částečně dobíjet bez toho, aniž by se snížila životnost baterie.

Další předností, kterou pracovnice ocenily, byla polohovatelná rukojeť. Mohou si tak rukojeť snadno přizpůsobit své výšce a aktuálním potřebám vč. lepší skladovatelnosti.

I přes vyšší počáteční pořizovací náklady na stroj se společnost nakonec jednoznačně shodla na tom, že je pro jejich potřeby ideální právě mycí stroj Wetrok Discomatic Mambo a zakoupila jej od nás.

Podobné příspěvky