|

Čištění schodů s vibračním strojem Mi-TOR

Ve zdravotnickém zařízení se potýkali s problémovým čištěním schodů. Ruční způsob už nebyl efektivní. Obrátili se proto na nás s tím, že je oslovil vibrační čisticí stroj Mi-TOR Orbital, který by jim mohl výrazně s úklidem pomoci.

Na schodech je umístěna keramická dlažba s bezpečnostními žlábky proti uklouznutí, které se hůře vymývaly. Předvedli jsme vibrační čisticí stroj Mi-TOR Orbital v kabelové verzi, k němu použili vhodný pad a čisticí prostředek v náležité koncentraci.

Tento stroj je vhodný pro hloubkové čištění schodů, okrajů místností a rohů. Díky speciálnímu orbitálnímu pohybu dochází totiž k rovnoměrným vibracím s kruhovými pohyby na celé ploše padu. Speciální rohový pad může navíc vyčistit i svislé plochy schodů.

Schody nebylo dosud možné vyčistit ručním způsobem mytí (tj. běžným mopem s běžným úklidovým prostředkem). Stejně tak další plochy působily dojmem, že nejsou dokonale vyčištěny. Po použití Mi-TORu v kombinaci s čistící chemií došlo k rychlému odstranění všech nežádoucích „map“ a to dokonce i se žlábků na schodech.

Zajímají vás další informace o stroji včetně parametrů a videa?

Podobné příspěvky