Mytí znečištěných podlah v kuchyni

Jak vyčistit dlaždice v kuchyni mycím strojem?

Máte problém s úklidem dlažby a spár v kuchyni? Ruční mytí podlah bývá velmi často neúčinné. Nejefektivnějším způsobem, který ve výsledku uspoří čas i náklady na provoz, je použití vhodného mycího stroje v kombinaci se správně zvoleným čisticím prostředkem o náležité koncentraci.

Byli jsme pozváni na konzultaci k řešení mytí podlah v rámci kuchyňského provozu. Klient se potýkal s problémem zanešených podlah a spár. Po předchozím telefonickém rozhovoru jsme se domluvili, že předvedeme podlahový mycí stroj, který účinně podlahy nejen umývá, ale navíc jsou po projetí strojem podlahy suché a ihned pochozí. Tím se eliminuje riziko nehod (uklouznutí) a je zajištěna bezpečnost pro osoby pohybující se v uklízené oblasti.

Bezplatně jsme předvedli mycí stroj Comac Vispa EVO, který je velmi obratný v členitých prostorech. Zvládne vyčistit i velmi odolné nečistoty, což jsme se přesvědčili přímo na objektu. Stírací lišta se otáčí o 180o a neustále sleduje směr stroje. Čištění podlah nemůže být jednodušší – pouhým stisknutím tlačítka se začne uklízet (vše je nakonfigurováno).

Po pár projetích strojem je patrné, jak se podařilo dlažbu vyčistit. Pro úklid byl zvolen osvědčený čisticí přípravek na strojní mytí. Věříme, že pravidelným používám tohoto stroje a čisticího přípravku v doporučené koncentraci, bude podlaha udržována v maximální čistotě.

Podlahový mycí stroj Comac Vispa EVO patří mezi moderní stroje nové generace. Tento čisticí stroj je s úspěchem používán i u dalších klientů – Comac Vispa EVO v České televizi (případová studie).

Podobné příspěvky