orbitální čištění TFO 43

Předváděcí akce orbitálního stroje TFO 43

Před časem jsme prezentovali novinku mezi jednokotoučovými mycími stroji, což zaujalo nejednoho zákazníka. Vlastnosti orbitálního stroje TFO 43 jsou poměrně výjimečné. Vše je však průkaznější až v praxi, proto jsme tento stroj předvedli i například výrobci z oblasti strojírenského průmyslu, kde se o něj zajímali.

Na místě bylo patrné, že není podlaha dostatečně hloubkově vyčištěna a bylo vhodné najít nové řešení pro úklid. A i z toho důvodu se zákazník poptával po jednokotoučovém stroji, který by podlahu dostatečně vyčistil a byl dobře ovladatelný. Představili jsme orbitální stroj TFO 43.

Orbitální způsob čištění podlah nabízí řadu výhod, které byly patrné i na místě: velice účinné hloubkové čištění bez námahy, jednoduchou ovladatelnost stroje, nižší spotřebu vody, chemie, energie a i času, větší bezpečnost (přívodní kabel se nezamotá do disku stroje).

U tohoto typu stroje si zákazníci pochvalují i daleko nižší námahu při jeho obsluze. Oproti klasickým jednokotoučovým strojům, které čistí podlahu ze strany na stranu, umí TFO 43 mýt podlahu při pohybu vpřed i vzad. Tím, že má postranní kolečka, tak není potřeba stroj vyvažovat. Školení obsluhy je též v tomto směru jednodušší.

Samozřejmě ruku v ruce s úklidovou technikou bylo potřeba zvolit i vhodné příslušenství a chemii. Jedině tak se dosáhne kýženého účinku. V tomto případě se jednalo o použití běžného zeleného padu a vhodné profesionální úklidové chemie. Ač se zákazník pozastavil nad tím, proč jsme nezvolili černý pad, který byl doposud používán, v tomto případě bylo vzhledem k účinnosti stroje dostačující aplikovat zelený pad.

Z blogu: Výjimečné vlastnosti orbitálních strojů.

Přáli byste si, abychom Vás též nezávazně navštívili, navrhli vhodnou úklidovou techniku a chemii, předvedli stroj? Kontaktujte nás.

Podobné příspěvky