Domů » Blog » Posedový mycí stroj do úzkých míst

Posedový mycí stroj do úzkých míst

U velkých podlahových ploch je důležité zvažovat více hledisek – dostatečný výkon, manévrovatelnost, ovladatelnost a někdy i úzká místa, sklon, jako v tomto případě. Který mycí stroj jsme prezentovali na předváděcí akci a jak si poradil se špínou a terénem?

Byli jsme poptáni výrobcem z průmyslového sektoru k návrhu úklidového stroje na podlahy. Jelikož se jednalo o větší plochy, měli zájem o posedový mycí stroj. Současně bylo nutné zohlednit úzké uličky skladů a rampu s 11% sklonem. Z těchto důvodů jsme zvolili Comac Innovu 75 B.

Stroj Innova 75 B vyniká díky svým kompaktním rozměrům výbornou manévrovatelností, což bylo v tomto případě více než vhodné. Z fotografií je patrné, že s ním lze projíždět a uklízet i v úzkých uličkách skladu podél regálů. Na dlažbě překryté epoxidovým nátěrem můžete vidět účinek čištění po projetí strojem.

Dále jsme se pokusili se strojem vyjet rampu s 11% sklonem. Nejenže ji Innova vyjela, ale i výborně vyčistila. Stroj si vyzkoušely tři pracovnice, které by jej obsluhovaly, a Innovu oceňovaly pro naprosto jednoduché a přehledné ovládání. Zamlouvaly se jim i manévrovací schopnosti, tj. otáčení na místě, výjezdy zatáček a též schopnost stroje uklízet i ve zúžených místech s překvapivě dobrou účinností čištění.

V případě, že řešíte problém s úklidem, obraťte se na nás a nezávazně se k vám dostavíme. Navrhneme jak vhodné mycí stroje, tak adekvátní chemii v náležité koncentraci.