Domů » Blog » Novinky z výstavy ISSA PULIRE 2023

Novinky z výstavy ISSA PULIRE 2023

Rádi bychom vám sdíleli novinky z nedávné výstavy ISSA PULIRE v Miláně. Byly zde představeny nejnovější trendy a inovace v oblasti úklidu, které budou v dohledné době měnit úklidové procesy.

C120: univerzální posedový mycí stroj s bočními kartáči 

2v1 = zamete a umyje v jednom kroku

Vhodný všude tam, kde je potřeba nejprve zamést drobné nečistoty a až následně umýt podlahu. Tento mycí stroj je vybaven inovativní technologií a moderním designem. Univerzální použití, komfort. Vodný pro každodenní úklid.

O zahájení prodeje vás budeme informovat.

COMAC C120

Li-ion baterie pro všechny mycí stroje 

V současné době sílí tlak na rychlejší úklid. Li-ion baterie umožňují zvýšit produktivitu při současném snížení nákladů na provoz. 

Nyní dostupné pro všechny modely mycích strojů Comac.

LI-ION baterie

Combimac: víceúčelový kombinovaný stroj

Inovativní stroj, který nemá konkurenci.

Kombinace zametacího stroje a mycího stroje v jednom s pohonem na baterie. Velmi vhodný na parkoviště, sklady, do průmyslu. Zamete i hrubé nečistoty. 

O zahájení prodeje vás budeme informovat.

Zametací a mycí stroj v jednom - COMBIMAC

SELF.Y: robotický mycí stroj

Robotický stroj SELF.Y jsme vám už představili. Výrobce na něm však dále pracoval a vybavil jej například více senzory. Je tak ještě lépe schopen sám provést kvalitní úklid.

O zahájení prodeje vás budeme informovat.

Robot - SELF.Y

ReWater: úspora vody, financí, času

Systém ReWater uživateli umožňuje značnou redukci nákladů na provoz. Díky tomuto systému se sníží spotřeba vody, protože je recyklovaná pro další provoz.  

SYSTÉM REWATER