Mycí stroje s chodící obsluhou jsou ideálním řešením pro mytí znečištěných podlah malých až středně velkých ploch. Po projetí jsou podlahy perfektně suché pro okamžité používání (výkonné sací motory). Vynikají svou odolností (pevný polyethylen), jednoduchým používáním (přednastavené mycí programy) a nenáročnou údržbou (žlutě značené body údržby). Vhodné i do těžkých podmínek v průmyslu. Vybrat vhodný mycí stroj je díky velké nabídce na trhu poměrně složité. Doporučujeme proto zvážit mnoho faktorů a přečíst článek – Co zohlednit při výběru podlahového mycího stroje.

Comac Igea – nejmenší podlahový mycí stroj

Pokud potřebujete mycí stroj, který je velmi kompaktní a zamete, umyje i vysuší podlahu, tak je Comac Igea ideální volbou. Válcový kartáč zamete drobné nečistoty a díky sklopné rukojeti snadno umyjete i plochy pod stoly, židlemi apod.

Comac Vispa – mycí stroje pro malé plochy s výborným sáním

Praktické mycí stroje do menších prostor. Mezi přednosti patří výborný mycí účinek s perfektním sáním (ihned suché podlahy), kompaktní rozměry (lepší skladovatelnost), nízká hmotnost (snadná přeprava), manévrovatelnost a ergonomická rukojeť, která se snadno přizpůsobí obsluze. Ovládání je navrženo velmi jednoduše, intuitivně. Vhodné do členitých míst i těžkých provozů včetně průmyslu.

Comac Abila a L 20 – jednoduše ovladatelné mycí stroje

Mycí stroje řady Abila i L jsou vzhledem ke svému jednoduchému ovládání a údržbě velmi praktické. Se stroji L20 i L20 E se výborně manipuluje (malý průměr kartáčů, krátký stroj) – lze se s nimi otáčet téměř na místě. Minimální náklady na provoz i servis.

Comac Antea – nejoblíbenější mycí stroje

Nejprodávanější mycí stroje s chodící obsluhou v našem sortimentu. Vynikají svým výkonem, odolností vůči nárazům (velmi odolný a pod tlakem litý hliník) , jednoduchou obsluhou a údržbou (snadná výměna stírací gumy i bez nářadí). Umyjí i ty největší nečistoty ve velmi zatížených prostorech v průmyslu. Stroj Comac Antea BT je nejoblíbenějším mycím strojem v našem sortimentu.

Comac Versa – výkonné mycí stroje na baterie

Výkonné bateriové mycí stroje s odsáváním, které u myjí a vysuší podlahy pro okamžité používání. Jedná se o stroje kompaktních rozměrů, které jsou vhodné do členitých prostorů. Kromě toho vynikají svou odolností a výkonem.

Comac Vega a Omnia – robustní a odolné mycí stroje

Mycí stroje řady Vega i Omnia jsou charakteristické svou robustností a odolností vůči nárazům. Dokonale myjí i hloubkové nečistoty. I přes malé rozměry jsou velmi stabilní (vyšší hmotnost). Snadná údržba pro obsluhu. Mycí stroje řady Omnia jsou pro své vlastnosti ojedinělé ve své kategorii. Navíc vynikají nepřekonatelnou životností.

>> E-shop
>> Bazar mycích strojů
>> Půjčovna mycích strojů

Můžeme vám poradit? Zavolejte nám nebo napište.