Podlahové mycí stroje s chodící obsluhou jsou ideálním řešením pro mytí znečištěných podlah malých až středně velkých ploch. Po projetí jsou podlahy perfektně suché pro okamžité používání (výkonné sací motory). Vynikají svou odolností (pevný polyethylen), jednoduchým používáním (přednastavené mycí programy) a nenáročnou údržbou (žlutě značené body údržby). Vhodné i do těžkých podmínek v průmyslu. Vybrat vhodný mycí stroj je díky velké nabídce na trhu poměrně složité. Doporučujeme proto zvážit mnoho faktorů a přečíst článek – Co zohlednit při výběru podlahového mycího stroje. Od 1. července 2022 jsme zvýšili limit minimální objednávky bez dopravného na 4.500 Kč.

Comac Igea – nejmenší podlahový mycí stroj

Pokud potřebujete mycí stroj, který je velmi kompaktní a zamete, umyje i vysuší podlahu, tak je Comac Igea ideální volbou. Válcový kartáč zamete drobné nečistoty a díky sklopné rukojeti snadno umyjete i plochy pod stoly, židlemi apod.

Comac Vispa – mycí stroje pro malé plochy s výborným sáním

Praktické podlahové mycí stroje do menších prostor. Mezi přednosti patří výborný mycí účinek s perfektním sáním (ihned suché podlahy), kompaktní rozměry (lepší skladovatelnost), nízká hmotnost (snadná přeprava), manévrovatelnost a ergonomická rukojeť, která se snadno přizpůsobí obsluze. Ovládání je navrženo velmi jednoduše, intuitivně. Vhodné do členitých míst i těžkých provozů včetně průmyslu.

Comac Abila a L 20 – jednoduše ovladatelné podlahové mycí stroje

Mycí stroje řady Abila i L jsou vzhledem ke svému jednoduchému ovládání a údržbě velmi praktické. Se stroji L20 i L20 E se výborně manipuluje (malý průměr kartáčů, krátký stroj) – lze se s nimi otáčet téměř na místě. Minimální náklady na provoz i servis.

Comac Antea – nejoblíbenější mycí stroje

Nejprodávanější mycí stroje s chodící obsluhou v našem sortimentu. Vynikají svým výkonem, odolností vůči nárazům (velmi odolný a pod tlakem litý hliník) , jednoduchou obsluhou a údržbou (snadná výměna stírací gumy i bez nářadí). Umyjí i ty největší nečistoty ve velmi zatížených prostorech v průmyslu. Stroj Comac Antea BT je nejoblíbenějším mycím strojem v našem sortimentu.

Comac Versa – výkonné mycí stroje s výbornou ovladatelností

Výkonné bateriové mycí stroje s odsáváním, které umyjí a vysuší podlahy pro okamžité používání. Jsou vhodné na vlhké podlahy (např. kuchyňské provozy) a vynikají svou ovladatelností (2 kartáče udržují přímý chod a stroj nevybočuje do stran). Jedná se o stroje kompaktních rozměrů, které jsou vhodné do členitých prostorů.

Comac Vega a Omnia – robustní a odolné mycí stroje

Mycí stroje řady Vega i Omnia jsou charakteristické svou robustností a odolností vůči nárazům. Dokonale myjí i hloubkové nečistoty. I přes malé rozměry jsou velmi stabilní (vyšší hmotnost). Snadná údržba pro obsluhu. Mycí stroje řady Omnia jsou pro své vlastnosti ojedinělé ve své kategorii. Navíc vynikají nepřekonatelnou životností.

>> E-shop
>> Bazar mycích strojů
>> Půjčovna mycích strojů

Pár slov o výrobci Comac

Společnost Comac z Itálie je renomovaným výrobcem podlahových mycích strojů s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Jsme dovozci těchto strojů do ČR a díky spolupráci, která trvá již přes 25 let, máme navázané obchodní a přátelské vztahy, které umožňují promptně reagovat ohledně dodávek, reklamací apod. Jejich produkty jsou známé pro svou vysokou kvalitu, spolehlivost a inovativní technologie. Díky neustálému vývoji a investicím do výzkumu a vývoje Comac zůstává předním lídrem na trhu s podlahovými mycími stroji.

Při výběru podlahového mycího stroje Comac vám rádi poradíme a pomůžeme najít ten nejvhodnější model pro vaše potřeby.