Naším hlavním cílem je vaše spokojenost a podpora ve všech aspektech úklidového procesu. Poskytujeme proto několik klíčových služeb, které vám pomohou dosáhnout efektivního a kvalitního úklidu: poradenství s výběrem mycích strojů a chemie a prodej, záruční a pozáruční servis včetně prodeje náhradních dílů, půjčovnu mycích strojů a jiné úklidové techniky.

Poradenství

Kromě výběru vhodné úklidové techniky přímo pro daný typ podlahy a znečištění jsme schopni poradit i se související úklidovou chemií (dlouholetá praxe týmu u výrobce profesionální úklidové chemie). Úklidovou techniku si sami můžete před koupí vyzkoušet – stroj zdarma předvedeme přímo na vašem objektu. Při předávce stroje proškolíme váš personál s používáním a údržbou stroje, správným dávkováním čisticího roztoku dle daného typu znečištění. Kromě toho vypracujeme sanitační plán.

Servis

Jsme tu pro vás i po prodeji. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis, který vám poskytne potřebnou podporu a udrží vaše mycí stroje v optimálním stavu. Naši zkušení technici se postarají o veškeré opravy a údržbu a máme k dispozici i náhradní díly, abychom vám zajistili nepřetržitý provoz. V případě potřeby na objekt zapůjčíme náhradní stroj.

Půjčovna úklidové techniky

Mohou nastat situace, kdy potřebujete mycí stroje nebo jinou úklidovou techniku jen na omezenou dobu. Proto vám nabízíme možnost půjčit si naše úklidové stroje a další úklidovou techniku. To vám umožní flexibilitu a snadnou dostupnost potřebného vybavení. Konkrétní sortiment zápůjčních strojů naleznete v půjčovně.

Můžeme vám poradit?

Zavolejte na zákaznickou linku:
 +420 731 632 818

Napište na email:
info@ecomachines